آموزش شینیون

شینیون دارای انواع مختلفی است و هرکدام با توجه به ویژگی موهای فرد استفاده میشود و بر روی مو قرار میگیرد. در شینیون نکته ای که دارای اهمیت ویژه است این است که موها به صورت تمیز و بدون بیرون زدگی بقیه ی موها انجام بگیرند. شینیون مو دارای مدل های بسیار متفاوتی است که بر اساس سن و مو ضخامت آن برای شما انتخاب میشود.

برای آموزش شینیون میتوانید کورس های مرتبط را بردارید و یا در سالن های زیبایی متفاوت توسط افراد متخصص آموزش ببینید.میتوانید از دوره های آنلاین و ویدیوها ی آموزشی موجود در اینترنت نیز استفاده کنید. کافیست گوگل کنید و یا در سایت های مختلفی مانند آپارات و یوتیوب به دنبال ویدیوهای آموزشی بگردید. و به راحتی در خانه آموزش ببینید.

آموزش آرایش صورت ایرانی

آموزش آٰرایش صورت ایرانی و بهتر است در ابتدا بگوییم آرایش صورت ایرانی ، میکاپی بین آرایش اروپایی و خلیجی است. تمامی مواردی که در آرایش صورت ساده را ذکر کردیم انجام دهید فقط معمولا خط چشم و سایه هایی پر تر و غلیظ تر نسبت به سبک اروپایی داریم اما به نسبت آرایش خلیجی خیلی محو تر است. کافیست کمی به چشم ها اهمیت بیشتری بدهیم و رنگ ها را کمی اگزجره تر کنیم . آنوقت ماحصل میکاپ ما میشود آرایش ایرانی.

آموزش آرایش صورت در خانه

قطعا همه ی خانم ها و دخترها در خانه وسایل آرایشی به میزان کافی را دارا هستند که بتوانند خود را در خانه میکاپ کنند. برای آموزش آرایش صورت در خانه کافیست صورت خود را بشویید و کرم مرطوب کننده روی صورتتان بمالید بعد از آن از کرم برای صورتتان استفاده کنید .

البته همگی میدانیم که در خانه انواع کانسیلرها را نیز داریم و میتوانیم استفاده کنیم. سپس از کرم پودر استفاده میکنیم. کمی سایه به پشت چشم هایمان میزنیم. البته به سبم میکایپی که میخواهیم انجام دهیم نیز بستگی دارد و میشود در خانه نیز آنها را انجام داد.

بعد از آن بهتر است کمی خط چشم در انحنای چشم و کمی خارج تر از آن بکشیم. بعد رژگونه ای هم تیپ با سایه ها بزنیم و سپس رژلبی متناسب با سبک آرایشی خود بر روی لب ها میکشیم


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


آموزش وردپرس وبلاگ ز یست کنکور عباسی Brad گوجه ها گوجه میمیرند استراتژی دیجیتال مارکتینگ آموزش زبان و همه چیز از همه جا فرمالین آموزشگاه دانش گستر شمال دوستت دارم نفسم❤ Cassie