وسایل مورد نیاز کاشت ناخن در منزل

چسب ناخن : این چسب ها را به راحتی می توانید از فروشگاه های لوازم آرایشی تهیه کنید.

تیپ های مصنوعی : تیپ های مختلفی در بازار موجود است جنس همه آنها ازپلاستیک است.

کیت مانیکور ناخن : این کیت‌ها شامل: بافر ناخن-کوکتل هل و نیشکر- مواد ضدقارچ و موارد مشابه

قیچی و ناخن‌گیر : برای کوتاهی ناخن ها از این دو وسایل هم احتیاج داریم.

ابتدا باید دستان خود را بشویید و ناخن های خود را با ضد عفونی کننده هایی نظیر ضد قارچ ها تمیز کنید و اگر لاک ناخن دارید باید آن را تمیز کرده و هر چیز دیگری را روی ناخن ها پاک کنید و ناخن ها طبیعی خواهند بود.

در مرحله بعد با استفاده از یک مجموعه مانیکور، اندازه گیری های اضافی را در اطراف ناخن ها انجام می دهیم. برای اینکه پوست اضافی راحت تر از بین برود باید ناخن ها را کمی مرطوب کنیم  سپس باید دستان خود را خشک کنیم تا آن ها به قارچ آلوده نشوند و سپس گروه ناخن ها را قرار دهیم. اگر شما ناخن های طولانی بریده دارید باید در انتخاب ناخن های کاذب دقت کنید زیرا اگر سایزی را انتخاب کنید که متناسب با هر انگشت نباشد نتیجه کاشت ناخن زیبا نخواهد بود.

بعد از در نظر گرفتن اینکه کدام نوع به اندازه ناخن مناسب خواهد بود انتهای ناخن را کمی بچسبانیم و آن را روی میخ قرار دهید شما باید چند ثانیه ناخن را فشار دهید تا خوب بچسبد و بعد از چند ثانیه انتهای آن را به اندازه دلخواه خود با یک میخ برش بزنید و گوشه های ناخن را با یک فایل ناخن شکل دهید.

ما یک ماده ضد قارچی را روی ناخن ها قرار می دهیم سپس سطح ناخن را با محلول بافر صاف می کنیم و در مرحله آخر می توانیم از لاک ناخن استفاده کنیم، اگر می خواهید ناخن ها را جدا کنید می توانید از محلول آب گرم و استون استفاده کنید و این موارد گفته شده ساده ترین و کم هزینه ترین روش برای آموزش کاشت ناخن در خانه هستند.

آموزش کاشت ناخن

با توجه به محبوبیت زیادی که ن در زمینه پیوند ناخن دارند، بسیاری از افراد در نظر گرفتند که وارد این کار شوند و مهارت های لازم را در زمینه آموزش کاشت ناخن یاد بگیرند. اما قبل از ورود به این عرصه، لازم است از صفر تا صد اطلاعات مورد نسبت به کاشت ناخن، از آموزش انجام عمل کاشت ناخن تا بازار کار در خارج از کشور و تصمیم گیری آگاهانه و با چشم باز مطلع شوید.

بنابراین اگر به دنبال یادگیری و آموزش کاشت ناخن هستید و می خواهید قبل از ورود به این رشته تمام اطلاعات لازم در این حرفه را بدانید باید به ادامه این موضوع بپردازید که می خواهیم آموزش کاشت ناخن را در اختیارتان قرار دهیم.

این امر باعث شده است که شما عزیزان مشتاقانه منتظر یادگیری و ارائه خدمات کاشت ناخن مانند آموزش کاشت ناخن هلویی و کاشت ناخن مادر باشید، در این زمینه اولین توصیه ما به شما این است که مراقب باشید که آموزش کاشت ناخن باید به صورت صحیح و اصولی انجام شود و در عین حال، آموزش به تنهایی نمی تواند شما را برای ورود به این بازار شغلی جذاب آماده کند.

بازار کاشت ناخن بسیار جذاب و پر از مشتری های متنوع است اما فقط تکنسین های ناخن سهم زیادی را در این بازار خواهند داشت که تحت نظارت مربیان باتجربه تحت آموزش و تمرین حرفه ای قرار گرفته اند.

 

 

آموزش انواع اکستنشن مو

 

آموزش اکستنشن مو در دو نوع اکستنشن سرد و اکستنشن گرم است. در اکستنشن سرد از یک گونه ی گیاهی خاص به نام کراتین استفاده می کنیم که  در واقع نقش نوعی چسب را ایفا میکند. از این چسب برای اتصال موهای مصنوعی به ریشه ی موی سر استفاده میشود و در آن رنگی به کار نرفته است.

گاهی از روش دیگری مانند حلقه های فی برای اتصال ریشه مو به کار برده میشود. اما کاربرد آن بیشتر برای موهاییست که ضخیم هستند. اکستنشن سرد شامل زیرشاخه هایی مانند دوختن مو، اکستنشن ریسه ای مو، اکستنشن بافتی مو، اکستنشن توسط رینگ ها است. تمامی این روش ها با استفاده از دست و ابزار است و هیچ گونه دستگاهی در آن دخیل نیست.

در اکستنشن گرم که با حرارت و با دستگاه انجام میشود به کمک چسب ها و انجام انفعالات لیزری انجام می گردد. اکستنشن لیزری در واقع توسط دستگاهی انجام میشود که آن را بر روی موهای فرد قرار میدهند و چسب های حاوی کراتین جهت اکستنشن استفاده میشود. این چسب ها به وسیله ی لیزر به مو متصل میشوند و با اشعه و دستگاه لیزر قابل استفاده هستند.

امروزه جهت اکستنشن گرم از چسب های حرکتی رولی و دوطرفه استفاده میکنند. در این روش موها به صورت ردیفی و با حرکات آرام حرارت روی سر قرار مگیریند. این روش آسانترین وسریعترین روش محسوب میشود.

 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


Paul کارنامه ماهانه رضوان متون و اشعار مشک محمد طاها حبيبي و باباجون Brandon بالاتر از عشق گالری ساعت قیاسی تبليغات اينترنتي gmailcre کتابخانه عمومی پانزده خرداد خوی